Movies Makaron

Değerli müşterilerimiz movies sigara filtresi çok yakın zaman da elimize gelecektir. Her çeşit makaronları olabildiğince satışa sunmaya çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi makaronlar  şuan çok pahalı ve esnafın satış karı bir hayli azaldı. Biraz bu marka dan bahsetmek istiyorum. Tütün işiyle uğraşanlar mutlaka sigara filtrelerinin kalınlık , incelik ve kokusunu az çok bilmektedir. Movies marka sigara filtresi 2005 filtre gibidir fakat sigara kağıdı biraz daha kalın olmakta. İçim olarak bize göre 2005 den daha güzel koku ve tat vermektedir. Satış fiyatların dan bahsetmek gerekirse 950 TL civarıdır.

Her ürünümüz de olduğu gibi yine bu sigara markasın da stok problemi vardır. Elimiz den geldiğince yetiştirmeye çalışıyoruz fakat her kişiye gönderme olasılığımız çok düşük. Sizleri bu konu da bilgilendirmek bizi çok üzse de fiyatsal olarak en azın dan yardımcı olmaya çalışmamız bizleri gururlandırıyor.

 

 

movies makaron
Movies Makaron

 

Ürün yukar da paylaştığım gibi olmakta. Otomatik makinalar da büyük ihtimalle sarılmaz. Sarımcılarınıza vermeniz çok iyi olur. Bu uygun fiyatlara paket başına kazançlarınız artar ve piyasa koşullarına göre uyguna almış olursunuz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir